İNŞAAT VE METAL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriİNŞAAT VE METAL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/424089) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/424089
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Muğla
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/424089 · Sonuç tarihi: 24.09.2021
İhalenin konusu
2 Kısım, 26 Kalem İnşaat ve Metal Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI Mezarlık Alanları İçin İnşaat ve Metal Malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺522.480 (2 istekli)
2. kısım
Asmaden İnşaat Taahhüt Nakliye Madencilik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺803.500 (4 istekli)
Asmaden İnşaat Taahhüt Nakliye Madencilik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İNŞAAT VE METAL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺522.480; 2. kısım: Asmaden İnşaat Taahhüt Nakliye Madencilik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺803.500.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Kazan İlk Ateşleme Sistemi Hızlı Kapama Vana İstasyonları İçin 33 Kalemde Toplam 105 Adet Yedek Malzeme Temini İşi — Metrik Endüstri Anonim Şirketi, ₺522.500, Çanakkale (04.10.2022)
- İçme Suyu Arıtma Tesisi İçin Sarf Malzeme Alımı — Batısu Mühendislik Kimya İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺522.627, Giresun (28.07.2022)
- HAZIR BETON SATIN ALINACAKTIR — Deriner Beton Enerji İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺522.000, Artvin (14.02.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →