İş Güvenliği Malzemeleri
Giyim ve Tekstilİş Güvenliği Malzemeleri ihalesi (İKN 2021/177283) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/177283
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sivas
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/177283 · Sonuç tarihi: 29.07.2021
İhalenin konusu
32 Kalem İş Güvenliği Malzemeleri
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Sivas Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 32 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Grup İş Güvenlik Malzemeleri Tekstil Turizm ve Endüstri Gereçleri Pazarlama İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺85.000 (5 istekli)
Grup İş Güvenlik Malzemeleri Tekstil Turizm ve Endüstri Gereçleri Pazarlama İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
BEMED Medikal Sağlık Hizmetleri Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺35.600 (3 istekli)
BEMED Medikal Sağlık Hizmetleri Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İş Güvenliği Malzemeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Grup İş Güvenlik Malzemeleri Tekstil Turizm ve Endüstri Gereçleri Pazarlama İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺85.000; 2. kısım: BEMED Medikal Sağlık Hizmetleri Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺35.600.
Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Sivas Bölge Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Vinç Alımı — Kren Vinç Makina Deri Ürünleri Kavafiye İnşaat Sanayi ve Ticerit Limited Şirketi, ₺71.180 (24.06.2021)
- Döküm Parçalar — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺162.850 (05.07.2021)
- Boya, Tiner, ve Fırça Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺624 (09.06.2021)
- Giyim Ayakkabı ve Havlu — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺262.199 (11.06.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 15 Kalem Kıyafet Alımı — Çaydaçıra Otomotiv Peyzaj Medikal Reklam İnşaat Yemek Hizmetleri Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺84.282, Elazığ (25.12.2025)
- 2026 Yılı 657 Sağlık Personeli Kıyafet Alımı — MNL Lina Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺87.500, İzmir (24.06.2026)
- 68 Kalem Temizlik, Giyim, Mefruşat Malzeme Alımı — Tules Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺87.600, Adana (24.03.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →