İş Güvenliği Malzemeleri
Giyim ve Tekstilİş Güvenliği Malzemeleri ihalesi (İKN 2022/481270) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/481270
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sivas
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/481270 · Sonuç tarihi: 16.08.2022
İhalenin konusu
Teknik Şartnamelerine Göre 7 Kısım 16 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İstanbul Ticaret İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Anonim Şirketi., kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺683.841.
- İdare hakkında: Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Sivas Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 47 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İstanbul Ticaret İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Anonim Şirketi. — ₺286.600 (6 istekli)
İstanbul Ticaret İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Anonim Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Güçlü İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺858.950 (10 istekli)
Güçlü İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İş Güvenliği Malzemeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İstanbul Ticaret İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Anonim Şirketi., ₺286.600; 2. kısım: Güçlü İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺858.950.
Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Sivas Bölge Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Giyim Ayakkabı ve Havlu — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺262.199 (11.06.2021)
- Gaz Altı Kaynak Teli — Yalçınlar Grup Sınai ve Tıbbi Gazlar Makina İnşaat Taahhüt Nakliye İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺316.500 (18.02.2021)
- Giyim Ayakkabı ve Havlu — Kardağ Ayakkabı.Deri Konfek.ve İnş.San.Tic.Ltd.Şti., ₺205.933 (28.04.2022)
- 3 Kalem Tezgah ve Cihaz Alımı — Fatih Efe Makine Hırdavat İnşaat Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi, ₺192.600 (30.06.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR — Metropal Kurumsal Hizmetler Anonim Şirketi, ₺286.741, Adana (24.12.2019)
- 6 Kalem (6 Kısım) Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi — Seriş Güvenlik Ekipmanları ve İş Elbiseleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺286.440, Ankara (26.03.2026)
- Giyim Malzemesi — Bisimeta Tekstil Ayakkabı Temizlik Kırtasiye Hırdavat San. ve Ticaret Ltd.Şti., ₺286.086, İzmir (06.07.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →