İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilİŞ GÜVENLİĞİ MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/559041) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/559041
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/559041 · Sonuç tarihi: 24.12.2020
İhalenin konusu
62 Kalem Muhtelif İş Güvenliği Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Esas İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.558.323.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Esas İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺68.828
Esas İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Tüm Tedarik İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺163.206
Tüm Tedarik İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Esas İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺68.828; 2. kısım: Tüm Tedarik İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺163.206.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- İtfaiye Personeli Resmi Kıyafeti, Palto, Kurtarma Kıyafeti ve Spor Kıyafeti Alımı İşi — Gazi Kültür Sanat Ürünleri Ticaret ve Turizm Anonim Şirketi, ₺68.884, Gaziantep (25.08.2021)
- GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺67.920, İzmir (18.12.2019)
- MUHTELİF TEKSTİL MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Emel Mobilya Day.Tük Mal.Mefr.Teks.San ve Tic Ltd Şti., ₺70.300, İstanbul (03.06.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →