ISINMA AMAÇLI KÖMÜR SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve Enerji25 İNCİ HD.TUG.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI Isınma Amaçlı Kömür Tip-1 (Torbalı 18-150 mm) Alt Isıl Değeri Yüksek Kömür Mal Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ISINMA AMAÇLI KÖMÜR SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Karaşallar Peyzaj Mühendislik ve Çevre Tasarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. 1.316.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/232203).
- İhale Kayıt No
- 2022/232203
- Kazanan firma
- Karaşallar Peyzaj Mühendislik ve Çevre Tasarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.316.000
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Ardahan
- Sonuç tarihi
- 10.05.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/232203 · Sonuç tarihi: 10.05.2022
İhalenin konusu
Isınma Amaçlı Kömür Tip-1 (Torbalı 18-150 mm),Alt Isıl Değeri Yüksek Kömür 280 Ton Sözleşmenin imzalanmasını müteakip 09-24 Mayıs 2022 tarihleri arasında İhtiyaç Listesinde belirtilen Birliklere Defaten teslim edilecektir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründe ortalamayla (3,1 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Karaşallar Peyzaj Mühendislik ve Çevre Tasarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.623.661.
- İdare hakkında: 25 İNCİ HD.TUG.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI Isınma Amaçlı Kömür Tip-1 (Torbalı 18-150 mm) Alt Isıl Değeri Yüksek Kömür Mal Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.