İSKİ - İGDAŞ Projelerinde Kullanılmak Üzere Yazlık Ayakkabı ve Kışlık Bot Alımı İşi
Giyim ve TekstilİSKİ - İGDAŞ Projelerinde Kullanılmak Üzere Yazlık Ayakkabı ve Kışlık Bot Alımı İşi ihalesi (İKN 2026/327095) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/327095
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/327095 · Sonuç tarihi: 26.03.2026
İhalenin konusu
2.100 Çift Yazlık Ayakkabı ve 2.150 Çift Kışlık Bot Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Alkan Ayakkabı ve Deri Mamülleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.554.000
Alkan Ayakkabı ve Deri Mamülleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ofist Medya Danışmanlık Limited Şirketi — ₺1.887.700
Ofist Medya Danışmanlık Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İSKİ - İGDAŞ Projelerinde Kullanılmak Üzere Yazlık Ayakkabı ve Kışlık Bot Alımı İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Alkan Ayakkabı ve Deri Mamülleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.554.000; 2. kısım: Ofist Medya Danışmanlık Limited Şirketi, ₺1.887.700.
İSPER İSTANBUL PERSONEL YÖNETİM A.Ş. idaresinde benzer ölçekteki işler
- Hasta Nakil Aracı Alımı İşi — EMS Mobil Sistemler Anonim Şirketi, ₺1.772.000 (15.05.2020)
- 2026 Yılı İGDAŞ Kapama Açma Projesi Kapsamında Tel (Kelebek) Mühür Alımı İşi — Refleksplast Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.316.100 (24.04.2026)
- Renault Marka Araçlara Yedek Parça ve Bakım Onarım Hizmet Alımı İşi — Uzman Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şti., ₺1.296.000 (03.11.2021)
- 2021 Yılı Yemek Hazırlama ve Servis Hizmetlerinde Çalışan Personeller İçin Kıyafet Alımı İşi — Albey Tekstil Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti., ₺1.982.134 (17.05.2021)
İSPER İSTANBUL PERSONEL YÖNETİM A.Ş. idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Özel Güvenlik Personellerine 2026 Yılı Yazlık-Kışlık Üniforma Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.554.080, Isparta (16.04.2026)
- 2026 Yılı Kişisel Koruyucu ve Donanım, Yazlık İş Kıyafeti, Spor Kıyafeti Mal Alımı — EMA Ayakkabı Anonim Şirketi, ₺1.554.750, Ankara (08.05.2026)
- Personel Kıyafetleri — MNR Medikal Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret.Ltd.Şti., ₺1.549.763, Samsun (04.04.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →