Isparta İli (Aksu-Atabey-Eğirdir) İlçelerine Bağlı Köylerde 2 Grup 2022 Yılı Kilit Parke ve Bordür Taşı Temini ve Döşenmesi Yapım İşi
İnşaat / Yapım İşleriIsparta İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü tarafından açılan "Isparta İli (Aksu-Atabey-Eğirdir) İlçelerine Bağlı Köylerde 2 Grup 2022 Yılı Kilit Parke ve Bordür Taşı Temini ve Döşenmesi Yapım İşi" ihalesini İzton Yapı Anonim Şirketi 3.347.571,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/363945).
- İhale Kayıt No
- 2022/363945
- Kazanan firma
- İzton Yapı Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.347.572
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Isparta
- Sonuç tarihi
- 18.05.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/363945 · Sonuç tarihi: 18.05.2022
İhalenin konusu
38.350 m² Kilit taşı ve 3.835 mt. Bordür Taşı Temini ve Döşenmesi Yapım İşi
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Kilit taşı | 38.350 | m² |
| Bordür Taşı Temini ve Döşenmesi Yapım İşi | 3.835 | mt |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — İnşaat / Yapım İşleri sektöründe ortalamanın (10 istekli) %70 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺3.347.572 — Isparta İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 17 ihalede ortalamanın (18.903.711,9 ₺) %82 altında.
- Kazananın karnesi: İzton Yapı Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 16 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺96.951.242.
- İdare hakkında: Isparta İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü adına sonuçlanan 18 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
İzton Yapı Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →