Isparta İli (Merkez-Gönen-Keçiborlu-Senirkent-Uluborlu) İlçelerine Bağlı Köylerde 3 Grup 2022 Yılı Kilit Parke ve Bordür Taşı Temini ve Döşenmesi Yapım İşi
İnşaat / Yapım İşleriIsparta İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü tarafından açılan "Isparta İli (Merkez-Gönen-Keçiborlu-Senirkent-Uluborlu) İlçelerine Bağlı Köylerde 3 Grup 2022 Yılı Kilit Parke ve Bordür Taşı Temini ve Döşenmesi Yapım İşi" ihalesini Ulutaş Kalsit İnşaat Turizm Madencilik Mühendislik Nakliyat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 4.148.325 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 7 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/189151).
- İhale Kayıt No
- 2022/189151
- Kazanan firma
- Ulutaş Kalsit İnşaat Turizm Madencilik Mühendislik Nakliyat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺4.148.325
- İstekli sayısı
- 7
- İl
- Isparta
- Sonuç tarihi
- 21.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/189151 · Sonuç tarihi: 21.04.2022
İhalenin konusu
46.350 m² Kilit Taşı ve 4.635 mt. Bordür Taşı Temini ve Döşenmesi Yapım İşi
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Kilit Taşı | 46.350 | m² |
| Bordür Taşı Temini ve Döşenmesi Yapım İşi | 4.635 | mt |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 7 istekli teklif verdi — İnşaat / Yapım İşleri sektöründe ortalamanın (10,1 istekli) %31 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺4.148.325 — Isparta İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 17 ihalede ortalamanın (18.903.711,9 ₺) %78 altında.
- Kazananın karnesi: Ulutaş Kalsit İnşaat Turizm Madencilik Mühendislik Nakliyat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.821.455.
- İdare hakkında: Isparta İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü adına sonuçlanan 18 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.