Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Müdürlüğü 01/01/2026- 31/12/2026 Tarihleri Arası İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti Alımı
Mühendislik ve MüşavirlikDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Müdürlüğü tarafından açılan "Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Müdürlüğü 01/01/2026- 31/12/2026 Tarihleri Arası İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti Alımı" ihalesini Meda İş Güvenliği Merkezi Çevre Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 790.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/2040574).
- İhale Kayıt No
- 2025/2040574
- Kazanan firma
- Meda İş Güvenliği Merkezi Çevre Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺790.000
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Isparta
- Sonuç tarihi
- 24.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2040574 · Sonuç tarihi: 24.12.2025
İhalenin konusu
İşyeri Hekimi; Tehlikeli Sınıfta Bulunan 166 (+10) Personel İçin Aylık (166*10=1660) Dakika Olmak Üzere 12 Ay İçin (12*1660=19920) Dakika, İş Güvenliği Uzmanı; Tehlikeli Sınıfta Bulunan 166 (±10) Personel İçin Aylık (166*20=3320) Dakika Olmak Üzere 12 Ay İçin (12*3320=39840) Dakika Yasal Hizmet Verecektir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Mühendislik ve Müşavirlik sektöründe ortalamanın (7 istekli) %43 altında.
- Kazananın karnesi: Meda İş Güvenliği Merkezi Çevre Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺22.247.415.
- İdare hakkında: Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.