İŞYERİ HEKİMİ HİZMETİ ALINACAKTIR
Mühendislik ve MüşavirlikİŞYERİ HEKİMİ HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/466898) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/466898
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/466898 · Sonuç tarihi: 09.12.2019
İhalenin konusu
13 adet iş yeri hekimi hizmet alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Tez Medikal Sağlık Turizm Anonim Şirketi — ₺2.068.611
Tez Medikal Sağlık Turizm Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Karaelmas İş Sağlığı ve İş Güvenliği Merkezi İnşaat Özel Sağlık Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺9.579.240
Karaelmas İş Sağlığı ve İş Güvenliği Merkezi İnşaat Özel Sağlık Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İŞYERİ HEKİMİ HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Tez Medikal Sağlık Turizm Anonim Şirketi, ₺2.068.611; 2. kısım: Karaelmas İş Sağlığı ve İş Güvenliği Merkezi İnşaat Özel Sağlık Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺9.579.240.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mühendislik ve Müşavirlik
- Durağan-Çerçiler İl Yolu (km:0+000-21+480) Harita Mühendislik Hizmetleri Fotogrametrik Yöntemle 1/1000 Ölçekli Sayısal Halihazır Harita Üretilmesi Danışmanlık İşi — BMD Harita Mühendislik Müşavirlik Hizmetleri Limited Şirketi, ₺2.064.000, Ankara (05.03.2026)
- 22 Aylık Çevre Danışmanlık Hizmet Alımı — Mazçev Çevre ve Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Taşımacılık Tarım Hayvancılık Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.058.760, Mardin (06.03.2026)
- İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmet Alımı — Hekimbey İş Sağlığı ve Güvenliği Limited Şirketi, ₺2.082.488, Mersin (29.04.2022)
Mühendislik ve Müşavirlik sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →