İşyeri Hekimliği Hizmeti
Mühendislik ve MüşavirlikMakina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü MKE Mühimmat Fabrikası Müdürlüğü -Ticaret Müdürlüğü tarafından açılan "İşyeri Hekimliği Hizmeti" ihalesini Bilger Sağlık Ve Danışmanlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi 270.960 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/373147).
- İhale Kayıt No
- 2019/373147
- Kazanan firma
- Bilger Sağlık Ve Danışmanlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺270.960
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kırıkkale
- Sonuç tarihi
- 18.11.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/373147 · Sonuç tarihi: 18.11.2019
İhalenin konusu
01.01.2020-31.12.2021 tarihleri arasında 1 hekimle 24 Ay Süreyle İşyeri Hekimliği Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Bilger Sağlık Ve Danışmanlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺538.296.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.