İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yemek İşletmeleri Şb Müd Bağlı Yemekhanelerde 01/11/2020-31/03/2021 tarihleri arasında kullanılmak üzere 6000 kg Dana Kemiksiz But Eti (Beşli Set), 1700 kg Dana Kemiksiz Döş (Kaburga) Eti Alımı İşi
Gıda ve İçecekİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından açılan "İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yemek İşletmeleri Şb Müd Bağlı Yemekhanelerde 01/11/2020-31/03/2021 tarihleri arasında kullanılmak üzere 6000 kg Dana Kemiksiz But Eti (Beşli Set), 1700 kg Dana Kemiksiz Döş (Kaburga) Eti Alımı İşi" ihalesini Yalçın Et Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. 374.960 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/504600).
- İhale Kayıt No
- 2020/504600
- Kazanan firma
- Yalçın Et Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺374.960
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 17.11.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/504600 · Sonuç tarihi: 17.11.2020
İhalenin konusu
6.000 kg Dana kemiksiz But Eti(Beşli Set) 1.700 kg Dana Kemiksiz Döş (Kaburga) Eti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Yalçın Et Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺655.360.
- İdare hakkında: İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Yalçın Et Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →