Kamu İhaleleri

İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yemek İşletmeleri Şb Müd bağlı Yemekhanelerde 01/04/2021-31/12/2021 tarihleri arasında kullanılmak üzere 27000 kg Dana Kemiksiz But Eti (Beşli Set), 8000 kg Dana Kemiksiz Döş (Kaburga) Eti alımı işi

Gıda ve İçecek

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından açılan "İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yemek İşletmeleri Şb Müd bağlı Yemekhanelerde 01/04/2021-31/12/2021 tarihleri arasında kullanılmak üzere 27000 kg Dana Kemiksiz But Eti (Beşli Set), 8000 kg Dana Kemiksiz Döş (Kaburga) Eti alımı işi" ihalesini Namet Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1.932.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/55344).

İhale Kayıt No
2021/55344
Kazanan firma
Namet Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Sözleşme bedeli
₺1.932.500
İstekli sayısı
İl
İstanbul
Sonuç tarihi
01.04.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/55344 · Sonuç tarihi: 01.04.2021

İhalenin konusu

27.000 kg Dana kemiksiz But Eti(Beşli Set) 8.000 kg Dana Kemiksiz Döş (Kaburga) Eti

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Namet Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →