İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfaklarında 01/06/2022-30/09/2022 Tarihleri Arasında Kullanılmak Üzere Dana Eti Çeşitleri Satın
Gıda ve İçecekİTÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından açılan "İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfaklarında 01/06/2022-30/09/2022 Tarihleri Arasında Kullanılmak Üzere Dana Eti Çeşitleri Satın" ihalesini Yalçın Et Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. 2.715.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/411783).
- İhale Kayıt No
- 2022/411783
- Kazanan firma
- Yalçın Et Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.715.000
- İstekli sayısı
- 3
- İdare
- İTÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 24.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/411783 · Sonuç tarihi: 24.06.2022
İhalenin konusu
15.000 kg Dana Kemiksiz But Eti (Beşli Set) 3.000 kg Dana Kemiksiz Döş Eti (Kaburga)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Gıda ve İçecek sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %46 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺2.715.000 — İTÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına Gıda ve İçecek alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamayla (2.891.000 ₺) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Yalçın Et Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.005.060.
- İdare hakkında: İTÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Yalçın Et Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →