Kamu İhaleleri

İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına Bağlı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfaklarında 01/10/2022-31/12/2022 tarihleri arasında kullanılmak üzere Dana Eti çeşitleri

Gıda ve İçecek

İTÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından açılan "İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına Bağlı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfaklarında 01/10/2022-31/12/2022 tarihleri arasında kullanılmak üzere Dana Eti çeşitleri" ihalesini Namet Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 5.060.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/739623).

İhale Kayıt No
2022/739623
Kazanan firma
Namet Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Sözleşme bedeli
₺5.060.000
İstekli sayısı
5
İl
İstanbul
Sonuç tarihi
05.10.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/739623 · Sonuç tarihi: 05.10.2022

İhalenin konusu

28.000 kg Dana Kemiksiz But Eti (Beşli Set) 8.000 kg Dana Kemiksiz Döş Eti (Kaburga)

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Namet Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →