İTÜ Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Yemekhanelerinde, Yurtlar Şube Müdürlüğü Yurtlarında ve Yılmaz Akdoruk Öğrenci Konuk Evinde 01/02/2020-31/01/2021 tarihleri arasında kullanılmak üzere Damacana ve Bardak Su
Gıda ve İçecekSağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından açılan "İTÜ Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Yemekhanelerinde, Yurtlar Şube Müdürlüğü Yurtlarında ve Yılmaz Akdoruk Öğrenci Konuk Evinde 01/02/2020-31/01/2021 tarihleri arasında kullanılmak üzere Damacana ve Bardak Su" ihalesini Han Kurumsal Tedarik Gıda Depoculuk ve Lojistik Ticaret Limited Şirketi 685.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/535056).
- İhale Kayıt No
- 2019/535056
- Kazanan firma
- Han Kurumsal Tedarik Gıda Depoculuk ve Lojistik Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺685.500
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 20.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/535056 · Sonuç tarihi: 20.12.2019
İhalenin konusu
1.Su (19 Lt'lik Polikarbon Damacana) - 110.000 Adet 2.Bardak Su (200 ml) - 450.000 Adet.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺685.500 — Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına Gıda ve İçecek alanında sonuçlanan 9 ihalede ortalamanın (1.554.074,4 ₺) %56 altında.
- Kazananın karnesi: Han Kurumsal Tedarik Gıda Depoculuk ve Lojistik Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.097.300.
- İdare hakkında: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.