İyon Kromatografi Cihazı İçin 9 Kalem Malzeme Alımı
İyon Kromatografi Cihazı İçin 9 Kalem Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/365680) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/365680
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- İl Sağlık Müdürlüğü
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/365680 · Sonuç tarihi: 28.07.2022
İhalenin konusu
Müdürlüğümüze Bağlı Kimyasal Analizler Laboratuvarına 9 Kalem Malzeme Alınacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Redoks Analitik Laboratuar Cihazları Tic Ltd Şti, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.461.525.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 27 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Redoks Analitik Laboratuar Cihazları Tic Ltd Şti — ₺178.000 (2 istekli)
Redoks Analitik Laboratuar Cihazları Tic Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Entropi Analitik Cihazlar ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺376.000 (2 istekli)
Entropi Analitik Cihazlar ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İyon Kromatografi Cihazı İçin 9 Kalem Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Redoks Analitik Laboratuar Cihazları Tic Ltd Şti, ₺178.000; 2. kısım: Entropi Analitik Cihazlar ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺376.000.
İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ve Bağlı Sağlık Tesisleri İçin Akaryakıt Alımı — İlksa Makina İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺136.000 (03.12.2021)
- 2022 Yılı İzmir İl Halk Sağlığı Laboratuvarları ve Covid Laboratuvarına Malzeme Alımı — Atlas Biyoteknoloji Laboratuvar Malzemeleri Oto Kiralama Elektrik Elektronik Medikal Sağlık İthalat İhracat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺133.200 (23.08.2022)
- 2021 Yılı Periyodik Bakım Onarım Hizmeti Alımı — Plan Tel Bil Telekominikasyon Bilgisayar HaberleĢme Sistemleri Ġmalatı Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺79.500 (11.03.2021)
- Menderes Devlet Hastanesine Tıbbi Cihaz Alımı — Butik Medikal ve Yapı Malzemeleri İthalat İhracat Tic. ve San. A.Ş., ₺278.645 (26.07.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →