İZSU Genel Müdürlüğü Görev Alanında Çalışmak Üzere 01.07.2021- 30.06.2022 Tarihleri Arasında 12 Ay Süreyle Muhtelif Cinslerde (Sürücülü ve Sürücüsüz) Araç Kiralanması
İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) tarafından açılan "İZSU Genel Müdürlüğü Görev Alanında Çalışmak Üzere 01.07.2021- 30.06.2022 Tarihleri Arasında 12 Ay Süreyle Muhtelif Cinslerde (Sürücülü ve Sürücüsüz) Araç Kiralanması" ihalesini Yılda Özel Eğitim,Taşımacılık ve Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 42.678.540 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 16 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/215170).
- İhale Kayıt No
- 2021/215170
- Kazanan firma
- Yılda Özel Eğitim,Taşımacılık ve Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺42.678.540
- İstekli sayısı
- 16
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 22.09.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/215170 · Sonuç tarihi: 22.09.2021
İhalenin konusu
12 Ay süre toplam 640 adet muhtelif cinslerde araç ve 380 adet şoför kiralanması işidir.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| süre toplam 640 adet muhtelif cinslerde araç | 12 | Ay |
| şoför kiralanması işidir. | 380 | adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Yılda Özel Eğitim,Taşımacılık ve Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 14 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺145.356.438.
- İdare hakkında: İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) adına sonuçlanan 106 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.