Jandarma Genel Komutanlığı İhtiyacı İçin 3 Kısım Sunucu Bilgisayar İşletim Sistemi, Depolama ve Yedekleme Sistemleri İle Veri Tabanı ve Uygulama Sunucuları Destek Hizmeti
Bilişim / BT HizmetleriJandarma Genel Komutanlığı İhtiyacı İçin 3 Kısım Sunucu Bilgisayar İşletim Sistemi, Depolama ve Yedekleme Sistemleri İle Veri Tabanı ve Uygulama Sunucuları Destek Hizmeti ihalesi (İKN 2022/338204) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/338204
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/338204 · Sonuç tarihi: 16.06.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Proday Bilişim Teknolojileri Ticaret A.Ş., kayıtlarımızda 23 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺38.677.913.
- İdare hakkında: İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı (Güvercinlik / Ankara) adına sonuçlanan 23 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Proday Bilişim Teknolojileri Ticaret A.Ş. — ₺1.185.000 (3 istekli)
Proday Bilişim Teknolojileri Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi — ₺185.200 (2 istekli)
Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Jandarma Genel Komutanlığı İhtiyacı İçin 3 Kısım Sunucu Bilgisayar İşletim Sistemi, Depolama ve Yedekleme Sistemleri İle Veri Tabanı ve Uygulama Sunucuları Destek Hizmeti ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Proday Bilişim Teknolojileri Ticaret A.Ş., ₺1.185.000; 2. kısım: Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi, ₺185.200.
İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı (Güvercinlik / Ankara) idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1 Adet Sunucu Bilgisayar İşletim Sistemi Destek Hizmeti — Proday Bilişim Teknolojileri Ticaret A.Ş., ₺1.038.100 (16.06.2021)
- 56 Kalem Otomatik Parmak Ve Avuç İzi Teşhis Sistemi 2021-22 Yılı Bakım Ve Onarımı — Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.022.037 (25.08.2021)
- Jandarma Genel Komutanlığı İhtiyacı İçin 70 Kalem Sunucu Bilgisayar ve Çevre Birimleri 2022-2023 Yılı Bakım ve Onarımı — Prodes Grup Bilgisayar Yazılım Bilişim İnşaat Hizmetleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.394.847 (08.07.2022)
- Jandarma Kriminal Daire Bşklığı İhtiyacı İçin 2 Kalem Genetik Analiz Cihazları 2022-2023 Yılı Bakım ve Onarımı — BLG Kimya Teknolojileri San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺895.000 (18.07.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilişim / BT Hizmetleri
- Microsoft Eğitim Çözümleri Üyelik Anlaşması Kapsamında Lisans Güncellemesi İşi — Gisele Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi, ₺1.177.310, Erzurum (03.12.2025)
- HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (HBYS) HİZMETİ — TRTEK Teknolojik Ürünler Bilgisayar Yazılım Donanım San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.197.279, İstanbul (29.07.2022)
- Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Birimlerinde Bulunan Bilişim Cihazlarının Bakım Onarımı — Nergizoğlu İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.199.000, Kastamonu (10.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →