Jenerator Setlerının Bakım Onarımı(Tıp1,Tıp2,Tıp3,Tıp4)
Bakım ve Onarım HizmetleriJenerator Setlerının Bakım Onarımı(Tıp1,Tıp2,Tıp3,Tıp4) ihalesi (İKN 2022/130162) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/130162
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/130162 · Sonuç tarihi: 29.03.2022
İhalenin konusu
Hizmet Alımı- 4 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi — ₺1.200.000
Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Famec Demiryolu Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.120.000
Famec Demiryolu Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Jenerator Setlerının Bakım Onarımı(Tıp1,Tıp2,Tıp3,Tıp4) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi, ₺1.200.000; 2. kısım: Famec Demiryolu Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.120.000.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- NI-CD Batarya Seti — Aspilsan Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.250.000 (23.09.2025)
- Sabo Tutucusu(2 Kalem) — Tepsan Makina Döküm ve Model Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.141.500 (28.02.2022)
- Yag-Sanzıman Yagı — Oğuz Otoyağ Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.011.033 (02.06.2022)
- Halat - El Freni Volanı — GMTS Güçlü Makine Torna Spiral İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., ₺869.750 (05.05.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bakım ve Onarım Hizmetleri
- Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Basınç Odası Bakım Onarım Hizmet Alımı — Hipertek Elektronik ve Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.200.000, Eskişehir (19.08.2026)
- 2 Kalem Tıbbi Cihaz Bakım ve Onarım Hizmeti — Fresenıus Medikal Hizmetler Anonim Şirketi, ₺1.200.000, Elazığ (15.12.2025)
- Yangın Emniyet Yolları Bakımı Hizmet Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.197.583, Manisa (31.03.2026)
Bakım ve Onarım Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →