Jeneratör ve Elektrik Malzemesi Alımı
Elektrik EkipmanlarıJeneratör ve Elektrik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2026/1223093) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1223093
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1223093 · Sonuç tarihi: 20.08.2026
İhalenin konusu
3 Kalem Jeneratör ve 70 Kalem Elektrik Malzemesi Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Jeneratör | 3 | Kalem |
| Elektrik Malzemesi Alımı | 70 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 210 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺999.448.515.
- İdare hakkında: Kandıra Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺1.148.000 (5 istekli)
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.453.805 (5 istekli)
Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Jeneratör ve Elektrik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺1.148.000; 2. kısım: Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.453.805.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Osmangazi Belediyesine Ait Hizmet Binalarında Kullanılmak Üzere Elektrik Malzemesi Alınması İşi — İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺1.144.900, Bursa (01.06.2026)
- Elektrik Malzemeleri Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.144.685, Diyarbakır (25.02.2021)
- Aydınlatma Direği ve LED Armatür Mal — İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺1.158.900, Afyonkarahisar (07.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →