Kablo ve Su Malzemesi
Kablo ve Su Malzemesi ihalesi (İKN 2021/799586) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/799586
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/799586 · Sonuç tarihi: 01.02.2022
İhalenin konusu
23 Kalem Kablo ve Su Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kale Elek İnş San Tic Ltd Şti, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.038.440.
- İdare hakkında: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 67 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Kale Elek İnş San Tic Ltd Şti — ₺64.000 (5 istekli)
Kale Elek İnş San Tic Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺496.020 (4 istekli)
Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kablo ve Su Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Kale Elek İnş San Tic Ltd Şti, ₺64.000; 2. kısım: Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.ve Tic.Ltd.Şti., ₺496.020.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Profil, Demir, Hırdavat ve Boya Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺28.703 (20.05.2020)
- LED Panel ve Panel Kasası — Kısmet İnovasyon Elektrik Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺120.000 (08.03.2022)
- Çim Biçme Makinesi, Çim Biçme Traktörü ve Marangoz Makinelerine Yedek Parça Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺123.730 (11.04.2022)
- Muhtelif Su Malzemeleri Alımı — Elmos Otomasyon Enerji Taahhüt Elektrik Elektronik Mühendislik Danışmanlık Makine İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺129.507 (04.06.2021)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →