Kağıt
Kağıt ihalesi (İKN 2020/200580) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/200580
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/200580 · Sonuç tarihi: 05.06.2020
İhalenin konusu
6 Kalem Muhtelif Özelliklerde Kağıt Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 52 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺215.660
2. kısım
Matbuat Kağıtcılık Kırtasiyecilik Yayıncılık Ġhracat ve Ġthalat Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi. — ₺98.250
Matbuat Kağıtcılık Kırtasiyecilik Yayıncılık Ġhracat ve Ġthalat Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kağıt ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺215.660; 2. kısım: Matbuat Kağıtcılık Kırtasiyecilik Yayıncılık Ġhracat ve Ġthalat Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi., ₺98.250.
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Sincap Orman Çocuk Dergisi Hazırlanması ve Baskı — Reta Reklamcılık ve Tanıtım Ltd.Şti., ₺219.600 (27.02.2020)
- Yangın Söndürme Sistemleri Bakım İşi — YCS Teknik ve Elektrik Ticaret Limited Şirketi, ₺313.600 (22.05.2020)
- OGM Prestij Yayınlar Baskı Yaptırılması — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺58.500 (14.07.2021)
- Tanıtım Ürünleri — Remaks Reklam Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺24.000 (28.06.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →