KALP DAMAR VE HEMODİYALİZ MALZEMELERİ SATIN
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfKALP DAMAR VE HEMODİYALİZ MALZEMELERİ SATIN ihalesi (İKN 2021/476500) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/476500
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/476500 · Sonuç tarihi: 19.10.2021
İhalenin konusu
89 Kalem Kalp Damar ve Hemodiyaliz Malzemeleri Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Biostar Biomedikal Mühendislik Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 47 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺27.024.605.
- İdare hakkında: ALINACAKTIR UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 89 Kalem Kalp Damar ve Hemodiyaliz Malzemeleri alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Biostar Biomedikal Mühendislik Anonim Şirketi — ₺182.883 (3 istekli)
Biostar Biomedikal Mühendislik Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺256.412 (1 istekli)
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KALP DAMAR VE HEMODİYALİZ MALZEMELERİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Biostar Biomedikal Mühendislik Anonim Şirketi, ₺182.883; 2. kısım: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺256.412.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2025 Yılı 45 Kalem İlaç Serum ve Beslenme Ürünü İhalesi — Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺182.880, Ankara (11.12.2025)
- 101 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme — Vamet Medikal Sağlık Ürünleri ve Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺182.820, Isparta (16.03.2026)
- Halk Sağlığı Laboratuvar Sarf Malzeme ve Cihaz Alımı (276 Kalem) — TİN Mühen.Kimy.Mad.ve Lab.Cih.İnş.Taah.San.Tic.Ltd.Ş, ₺182.757, Ankara (23.07.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →