Kapalı Halı Saha Tesisi ve 1 Adet Açık Halı Saha Yapılması Yapım İşi 08 HAZİRAN 2022 – Sayı 4627
İnşaat / Yapım İşleriKahramankazan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından açılan "Kapalı Halı Saha Tesisi ve 1 Adet Açık Halı Saha Yapılması Yapım İşi 08 HAZİRAN 2022 – Sayı 4627" ihalesini Didar Mimarlık Mühen Müş.İnş.Me.Elk.Na.Tu.Sa.Ti.Ltd.Ş 8.880.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/567278).
- İhale Kayıt No
- 2022/567278
- Kazanan firma
- Didar Mimarlık Mühen Müş.İnş.Me.Elk.Na.Tu.Sa.Ti.Ltd.Ş
- Sözleşme bedeli
- ₺8.880.000
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 27.07.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/567278 · Sonuç tarihi: 27.07.2022
İhalenin konusu
Kapalı Halı Saha ve Tesis Binası ile 1 Adet Açık Halı Saha ve 10 Adet Basketbol Potası
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — İnşaat / Yapım İşleri sektöründe ortalamanın (10,1 istekli) %90 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺8.880.000 — Kahramankazan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (4.986.333,3 ₺) %78 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Didar Mimarlık Mühen Müş.İnş.Me.Elk.Na.Tu.Sa.Ti.Ltd.Ş, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺11.230.000.
- İdare hakkında: Kahramankazan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Didar Mimarlık Mühen Müş.İnş.Me.Elk.Na.Tu.Sa.Ti.Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →