KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
İnşaat / Yapım İşleriKARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR ihalesi (İKN 2020/162048) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/162048
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ordu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/162048 · Sonuç tarihi: 25.06.2020
İhalenin konusu
3 kısım Muhtelif Duvar, V Kanal, Menfez Yapım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Akkoza Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) İş Ortaklığı — ₺3.922.960
2. kısım
İS-Dİ İnşaat Taahhüt Turizm San İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺5.994.054
İS-Dİ İnşaat Taahhüt Turizm San İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
ECS Petrol Ürünleri Turizm İnşaat Nakliye Otomotiv Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺5.430.635
ECS Petrol Ürünleri Turizm İnşaat Nakliye Otomotiv Ticaret Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Akkoza Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) İş Ortaklığı, ₺3.922.960; 2. kısım: İS-Dİ İnşaat Taahhüt Turizm San İç ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺5.994.054; 3. kısım: ECS Petrol Ürünleri Turizm İnşaat Nakliye Otomotiv Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺5.430.635.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- Ankara İli Kızılcahamam İlçesi Yağcıhüseyin Mahallesi Karagöl Orman Parkı Mevkiinde Yapılacak 5000 m2 Begonit Taş Kaplama ve 2500 mt Yatık Bordür Döşenmesi Yapım İşi — FSN Altyapı Taahhüt Anonim Şirketi, ₺3.922.500, Ankara (04.11.2025)
- İçme Suyu Sondajı Birinci Grup Köyler — Aydın Öztürk Jeoteknik Mühendislik Otomotiv İnşaat İletişim Turizm Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺3.924.110, Adıyaman (30.06.2026)
- Bala Hatun Çocuk Evleri Sitesi (ÇES) Çatı Tadilatı ve Diğer Onarımlar İşi — Azim Teknoloji Mühendislik İnşaat Enerji Gıda Temizlik Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.924.220, Bursa (18.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →