KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
İnşaat / Yapım İşleri"KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR" ihalesinin sonucu (İKN 2020/251016). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2020/251016
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺729.630
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Muğla
- Sonuç tarihi
- 09.07.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/251016 · Sonuç tarihi: 09.07.2020
İhalenin konusu
8cm yüksekliğinde 17,000m² kilitli beton parke taşı, 8cm yüksekliğinde idare malı 35.660m² kilitli beton parke taşı; 10/15/30/75cm ebatlarında 5,000m beton bordür ve idare malı 10/15/30/75cm ebatlarında 5,000m beton bordür taşı döşenmesi
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| yüksekliğinde 17,000m² kilitli beton parke taşı | 8 | cm |
| yüksekliğinde idare malı 35.660m² kilitli beton parke taşı; 10/15/30/75cm ebatlarında 5,000m beton bordür ve idare malı 10/15/30/75cm ebatlarında 5,000m beton bordür taşı döşenmesi | 8 | cm |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.