Karakapı Belediyesi 2026 Yılı Akaryakıt Mal Alım İhalesi
Yakıt, Elektrik ve Enerji"Karakapı Belediyesi 2026 Yılı Akaryakıt Mal Alım İhalesi" ihalesinin sonucu (İKN 2025/2159726). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2025/2159726
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺2.711.000
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Niğde
- Sonuç tarihi
- 06.01.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2159726 · Sonuç tarihi: 06.01.2026
İhalenin konusu
2026 Yılı İçin 01.01.2026 -31.12.2026 Tarihleri Arasında 1000 lt Kurşunsuz Benzin (95 Oktan), 70.000 lt Motorin,) İdarenin Araçlarına Akaryakıt Sağlama İşidir. Fiyat Ayrıntılı Bilgi İdari Şartnamenin Ekinde Yer Almaktadır
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründe ortalamayla (3,2 istekli) benzer düzeyde.
- İdare hakkında: Karakapı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.