Karakaya HES İşletme Müdürlüğü İhtiyacı 2017 veya Üzeri Model Toplam 6 Adet Araç ile 3 Yıl Süreli Personel Taşıma İşi
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri"Karakaya HES İşletme Müdürlüğü İhtiyacı 2017 veya Üzeri Model Toplam 6 Adet Araç ile 3 Yıl Süreli Personel Taşıma İşi" ihalesinin sonucu (İKN 2022/754920). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2022/754920
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺7.379.570
- İstekli sayısı
- 6
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 22.09.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/754920 · Sonuç tarihi: 22.09.2022
İhalenin konusu
2 Adet 43+1+1, 1 Adet 35+1+1, 2 Adet 20+1, 1 Adet 14+1 Olmak Üzere Toplam 6 Adet 2017 veya Üzeri Model Araç İle 3 Yıl Süreli Personel Taşıma İşi
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 43+1+1 | 2 | Adet |
| 35+1+1 | 1 | Adet |
| 20+1 | 2 | Adet |
| 14+1 Olmak Üzere Toplam 6 Adet 2017 veya Üzeri Model Araç İle 3 Yıl Süreli Personel Taşıma İşi | 1 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 6 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,6 istekli) %30 üzerinde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺7.379.570 — Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü (EÜAŞ) Satın Alma ve Malzeme Yönetimi Daire Başkanlığı - İç Satın Alma Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 12 ihalede ortalamanın (5.881.361,7 ₺) %25 üzerinde.
- İdare hakkında: Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü (EÜAŞ) Satın Alma ve Malzeme Yönetimi Daire Başkanlığı - İç Satın Alma Müdürlüğü adına sonuçlanan 64 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.