Karayolları 4 Bölge Müdürlüğü Trafik Güvenliği Malzemeleri Temini
Karayolları 4 Bölge Müdürlüğü Trafik Güvenliği Malzemeleri Temini ihalesi (İKN 2021/40428) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/40428
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/40428 · Sonuç tarihi: 07.04.2021
İhalenin konusu
Muhtelif Sayıda ve Cinste Trafik Güvenliği Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ermak İnşaat Makine Sanayii İletişim Tic.Turz.Ltd.Şti, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.006.508.
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-4.Bölge Ankara Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 45 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 14 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ermak İnşaat Makine Sanayii İletişim Tic.Turz.Ltd.Şti — ₺586.708
Ermak İnşaat Makine Sanayii İletişim Tic.Turz.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Detay Trafik Sis.İnş San.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺57.000
Detay Trafik Sis.İnş San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Karayolları 4 Bölge Müdürlüğü Trafik Güvenliği Malzemeleri Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ermak İnşaat Makine Sanayii İletişim Tic.Turz.Ltd.Şti, ₺586.708; 2. kısım: Detay Trafik Sis.İnş San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺57.000.
Bölge Müdürlüğü-4.Bölge Ankara Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Karayolları 4 Bölge Müdürlüğü Sorumluluğundaki Karayolları Denetim İstasyonlarında Kaçan Araç Tespiti Amacıyla Kaplama Üstü Kamera Taşıyıcı Kontrüksiyon Yapılması Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) İş Ortaklığı, ₺635.420 (08.07.2021)
- Karayolları 4 Bölge Müdürlüğü Sorumluluğundaki Karayolları Denetim İstasyonlarında Revizyon, Yenileme, Bakım Onarım, Teknik Servis, Kalibrasyon ve Muayene Hizmet Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.377.000 (17.06.2021)
- Karayolları 4 Bölge Müdürlüğü Araştırma ve Geliştirme Başmühendisliği Laboratuvarı İçin Cihaz Alımı İşi — CFU Uluslararası Dış Ticaret ve Servis Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺1.505.000 (03.09.2021)
- Karayolları 4 (Ankara) Bölge Müdürlüğü; 41 (Bolu) Şube, 43 (Beypazarı)Şube, 44 (Kırıkkale) Şube ve 46 (Eskişehir) Şube Şefliği Asfalt Plentleri İçin Sıvılaştırılmış Doğalgaz (LNG) Alım İşi — Aygaz Doğal Gaz Toptan Satış A.Ş., ₺1.633.875 (31.03.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →