Karayolları 9.Bölge Müdürlüğü Sınırları Dahilinde Bulunan Devegeçidi Şantiyesi ENH Ve 800 KVA Trafo Tesisi Yapım İşi
İnşaat / Yapım İşleri"Karayolları 9.Bölge Müdürlüğü Sınırları Dahilinde Bulunan Devegeçidi Şantiyesi ENH Ve 800 KVA Trafo Tesisi Yapım İşi" ihalesinin sonucu (İKN 2020/217412). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2020/217412
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺1.538.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Diyarbakır
- Sonuç tarihi
- 10.07.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/217412 · Sonuç tarihi: 10.07.2020
İhalenin konusu
6132 kg Boyalı Kaynaklı Demir Direk ( BAHH) , 984 kg Boyalı Demir Travers ve Konsol ( BAHH), 930 kg 1x70ş/16 mm², 20.3/35 KV YXC7V (N2XSY) Kablo (XLPE Yalıtkanlı, PVC Dış Kılıflı) (aynı toprak kanala ilave döşenen) vs. muhtelif işlerin yapılması
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Boyalı Kaynaklı Demir Direk ( BAHH) | 6132 | kg |
| Boyalı Demir Travers ve Konsol ( BAHH) | 984 | kg |
| 1x70ş/16 mm², 20.3/35 KV YXC7V (N2XSY) Kablo (XLPE Yalıtkanlı, PVC Dış Kılıflı) (aynı toprak kanala ilave döşenen) vs. muhtelif işlerin yapılması | 930 | kg |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.538.000 — Bölge Müdürlüğü-9.Bölge Diyarbakır Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 17 ihalede ortalamanın (96.951.089,1 ₺) %98 altında.
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-9.Bölge Diyarbakır Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 38 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 15,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.