Karayolları İkmal Müdürlüğü Emrinde Malzeme, Araç - Gereç ve Personel Nakli İçin Kiralık Araç (Sürücülü) Çalıştırılması Hizmet Alımı İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriŞube Müdürülüğü-Makina İkmal Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Karayolları İkmal Müdürlüğü Emrinde Malzeme, Araç - Gereç ve Personel Nakli İçin Kiralık Araç (Sürücülü) Çalıştırılması Hizmet Alımı İşi" ihalesini Vizyon Turizm Taşımacılık İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 5.720.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 12 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1467999).
- İhale Kayıt No
- 2025/1467999
- Kazanan firma
- Vizyon Turizm Taşımacılık İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺5.720.000
- İstekli sayısı
- 12
- İl
- Kocaeli
- Sonuç tarihi
- 18.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1467999 · Sonuç tarihi: 18.11.2025
İhalenin konusu
01.01.2026-31.12.2026 Tarihleri Arasında 2 Adet Araç Çalıştırılması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 12 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,9 istekli) %103 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Vizyon Turizm Taşımacılık İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺157.300.740.
- İdare hakkında: Şube Müdürülüğü-Makina İkmal Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.