Kare Çelik- U Profil- Kutu Profil
Kare Çelik- U Profil- Kutu Profil ihalesi (İKN 2022/489674) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/489674
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/489674 · Sonuç tarihi: 27.06.2022
İhalenin konusu
Toplam: 4 Kalem- Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Yakup Yılmaz Boru Profil Yapı Malzemeleri İnşaat Makina Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 16 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺22.255.225.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Yakup Yılmaz Boru Profil Yapı Malzemeleri İnşaat Makina Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺280.148
Yakup Yılmaz Boru Profil Yapı Malzemeleri İnşaat Makina Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
AS Metal San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺275.626
AS Metal San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kare Çelik- U Profil- Kutu Profil ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Yakup Yılmaz Boru Profil Yapı Malzemeleri İnşaat Makina Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺280.148; 2. kısım: AS Metal San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺275.626.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Lastik Profil (2 Kalem) — Telas Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş., ₺275.000 (30.06.2022)
- Kablo Test Sistemi — Yıldırım Elektronik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺275.000 (13.04.2022)
- Vagon Tartı Sistemi — Esit Elektronik Anonim Şirketi, ₺272.638 (21.07.2025)
- Taban Muşambası (10 Kalem) — Germeç Yalıtım Ürünleri San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺271.973 (26.04.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →