KARTUŞ TONER VE DRUM SATIN ALINACAKTIR
Bilgisayar ve Büro DonanımıKARTUŞ TONER VE DRUM SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/418211) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/418211
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/418211 · Sonuç tarihi: 28.09.2020
İhalenin konusu
6 Kısım 35 Kalem Kartuş Toner ve Drum Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Data Es Bilgisayar Sistemleri San.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺292.590
Data Es Bilgisayar Sistemleri San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Bursa Transteknik Büro Sistemleri Tic.Ve San.A.Ş. — ₺29.987
Bursa Transteknik Büro Sistemleri Tic.Ve San.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KARTUŞ TONER VE DRUM SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Data Es Bilgisayar Sistemleri San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺292.590; 2. kısım: Bursa Transteknik Büro Sistemleri Tic.Ve San.A.Ş., ₺29.987.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- BİLGİSAYAR VE DİĞER ÇEVRE BİRİMLERİ SATIN — AS Bilişim Teknoloji Ürünleri Elekronik Pazarlama Ve Ticaret Ltd.Şti., ₺292.675, Adana (12.10.2020)
- 2020 Yılı Müdürlüğümüz ve 2 Basamak Sağlık Tesislerinde Kullanılmak Üzere Kırtasiye Malzemesi Alımı — 4K Taahhüt Proje Yapı İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺292.950, Denizli (01.07.2020)
- BİLGİSAYAR VE ÇEVRE BİRİMLERİ SATIN ALINACAKTIR — Adalya İletişim Teknoloji Güvenlik Sistemleri Ve Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi, ₺293.544, Muğla (01.04.2021)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →