KARTUŞ VE TONER SATIN ALINACAKTIR
Bilgisayar ve Büro DonanımıKARTUŞ VE TONER SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/730332) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/730332
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/730332 · Sonuç tarihi: 01.03.2021
İhalenin konusu
5 Kısım Kartuş ve Toner Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺242.800
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺40.100
3. kısım
Polarnext Mühendislik Limited Şirketi — ₺77.750
Polarnext Mühendislik Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KARTUŞ VE TONER SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺242.800; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺40.100; 3. kısım: Polarnext Mühendislik Limited Şirketi, ₺77.750.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- 108 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı — Ortaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi, ₺241.429, Bolu (26.07.2021)
- Elektrik -Hırdavat -Bilgisayar Malzeme Alımı İhalesi — Onur Tekstil Ormancılık Hayvancılık Elektrik İnşaat Ürünleri ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺241.195, Iğdır (08.06.2026)
- Piknik Masası, Salıncak, Bisiklet Parkı, Oturaklı Bilgisayar Masası , Çöp Kovası ve Fiber Saksı Alımı — Parmosan Peyzaj İnşaat Mobilya Ve Plastik İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺244.500, Kayseri (02.07.2021)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →