Katalog, Broşür, Ajanda alım işi
Basım ve YayınKatalog, Broşür, Ajanda alım işi ihalesi (İKN 2020/138922) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/138922
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Şahinbey Belediyesi
- İl
- Gaziantep
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/138922 · Sonuç tarihi: 16.06.2020
İhalenin konusu
3 Kısım , 25 Kalem Baskı Ürünleri alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Şahinbey Belediyesi adına sonuçlanan 138 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Anıt Matbacılık ĠnĢaat Sanayi ve Ticaret Ltd ġti — ₺144.625
Anıt Matbacılık ĠnĢaat Sanayi ve Ticaret Ltd ġti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Sistem Ofset Basın Yayın Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi — ₺374.850
Sistem Ofset Basın Yayın Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Katalog, Broşür, Ajanda alım işi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Anıt Matbacılık ĠnĢaat Sanayi ve Ticaret Ltd ġti, ₺144.625; 2. kısım: Sistem Ofset Basın Yayın Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺374.850.
Şahinbey Belediyesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Çöp Poşeti Mal Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺131.750 (19.07.2021)
- Mevsimlik Çiçek Tohumu,Torf,Perlit ve Viyol Mal Alım İşi — Tasaco Tarım Sanayi Ve Ticaret A.Ş., ₺178.100 (12.03.2020)
- Kale Pota, Kale Direği, Basketbol Potası Mal Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺238.360 (02.07.2020)
- 24 Kalem Boya ve Boya Malzemesi Alımı — Özbal Boya San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺245.998 (26.10.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Basım ve Yayın
- MATBAA BASKI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺130.450, İstanbul (19.10.2020)
- Deneme Sınavı Kitapçıkları Alımı İşi — Depar Spor Giyim Kırtasiye ĠnĢ.San.ve Tic.Ltd.ġti., ₺161.486, Şanlıurfa (24.01.2020)
- 2025 Yılı 10 Kalem Matbaa Malzemesi İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺163.815, Ankara (26.11.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →