Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi (Women Up) Tanıtımı
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından açılan "Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi (Women Up) Tanıtımı" ihalesini Kayıhan Ajans Reklam Matbaacılık Organizasyon Tekstil Saraciye Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.440.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/16494).
- İhale Kayıt No
- 2022/16494
- Kazanan firma
- Kayıhan Ajans Reklam Matbaacılık Organizasyon Tekstil Saraciye Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.440.000
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 08.03.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/16494 · Sonuç tarihi: 08.03.2022
İhalenin konusu
01.03.2022-31.05.2022 tarihleri arası 92 (doksaniki) gün süre ile hazırlanan görsel afişlerin basılması ve teknik şartnamede belirtilen illerde billboard, durak ve raket panolarda yayınlanması hizmet alımı işi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kayıhan Ajans Reklam Matbaacılık Organizasyon Tekstil Saraciye Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺17.611.320.
- İdare hakkında: Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 26 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.