Kaynaklı Selet Alımı
Kaynaklı Selet Alımı ihalesi (İKN 2026/1011432) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1011432
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1011432 · Sonuç tarihi: 20.07.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Megaray Demiryolu ve Savunma Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺15.138.000.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Megaray Demiryolu ve Savunma Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺4.325.000
Megaray Demiryolu ve Savunma Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gapo Raıl Engıneerıng Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺2.925.000
Gapo Raıl Engıneerıng Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kaynaklı Selet Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Megaray Demiryolu ve Savunma Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺4.325.000; 2. kısım: Gapo Raıl Engıneerıng Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.925.000.
T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) ÇANKIRI MAKAS FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Özel Makas İşleme İşi — Raymakas Teknoloji Demiryolu Malzemeleri Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.164.900 (13.08.2026)
- İrtibat Çubuğu Alımı — Megaray Demiryolu ve Savunma Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.942.500 (25.06.2026)
- 650 Ton Ray Alımı — KARDEMİR Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺575.875 (13.07.2026)
- 60 E1 Dil Rayı Alımı — Voestalpine KARDEMİR Demiryolu Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺560.000 (20.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →