KDV Teşvik Kapsamında 6 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfKDV Teşvik Kapsamında 6 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesi (İKN 2021/347011) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/347011
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Şanlıurfa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/347011 · Sonuç tarihi: 25.10.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sargoz Medikal İnşaat Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 21 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺36.965.891.
- İdare hakkında: Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Harran Üniversitesi adına sonuçlanan 38 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sargoz Medikal İnşaat Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺289.700 (1 istekli)
Sargoz Medikal İnşaat Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺999.000 (2 istekli)
3. kısım
Medel Tıp Tıbbi Ekipmanlar İmalat İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺1.945.000 (1 istekli)
Medel Tıp Tıbbi Ekipmanlar İmalat İthalat İhracat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KDV Teşvik Kapsamında 6 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sargoz Medikal İnşaat Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺289.700; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺999.000; 3. kısım: Medel Tıp Tıbbi Ekipmanlar İmalat İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺1.945.000.
Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Harran Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 9 Kalem Mikrobiyoloji Laboratuvarı Sarf Malzeme ve Kit — Girişim Sağlık Ürünleri San.ve Tic.Lmt.Şti., ₺296.000 (28.03.2022)
- 84 Kalem Tıbbi Sarf Mal ve Malzeme Alımı (2021 Yılı İçin) — Türev İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺220.491 (06.04.2021)
- 24 Ay Süreli 15 Kalem Mikrobiyoloji Kit Alımı — Hemakim Tıbbi Ürünler Sanayi ve Tic.A.Ş., ₺396.000 (12.11.2021)
- 23 Kalem HBYSM Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺404.683 (10.05.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR — İnci Ecza Deposu Ticaret Ltd.Şti., ₺289.803, Bilecik (17.03.2022)
- 1 Kalem Cerrahi Alet Seti 7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı — Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti., ₺289.840, Tokat (02.09.2021)
- "2026 Yılı Patoloji Laboratuvarına Sarf Malzeme Alımı" — Selçuklu Medikal Geri Dönüşüm Plastik Kimya Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺290.335, İstanbul (27.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →