Kedil 2B Projesi Kaya Delme Makinesi ile Delik Delme Hizmet Alımı
Kedil 2B Projesi Kaya Delme Makinesi ile Delik Delme Hizmet Alımı ihalesi (İKN 2026/778161) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/778161
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/778161 · Sonuç tarihi: 20.05.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺5.000.000
2. kısım
Mahmut Sağdıç Otomotiv Tarım ve Hayvancılık Petrol Enerji Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺4.997.500
Mahmut Sağdıç Otomotiv Tarım ve Hayvancılık Petrol Enerji Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kedil 2B Projesi Kaya Delme Makinesi ile Delik Delme Hizmet Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺5.000.000; 2. kısım: Mahmut Sağdıç Otomotiv Tarım ve Hayvancılık Petrol Enerji Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺4.997.500.
TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- KTH Kule Personelleri İçin Personel Taşıma Hizmet Alımı — Avcıbey Taşımacılık Nakliye İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.867.500 (30.01.2026)
- Adana İli ve Çevre İller (Adıyaman Bölge) Sondaj ve Kuyu Tamamlama Projeleri Personeli OSGB ve Sağlık Tetkik Hizmeti Alımı — Assa İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Mühendislik Laboratuvar ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺4.744.800 (12.03.2026)
- TPIC Sondaj ve KTH Kuleleri Kullanım Suyu Tank Temizliği ve Dezenfeksiyon Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺5.289.100 (25.02.2026)
- Sismik-4 Edirne Meriç 3B Faz-1 Projesi Lokantada Yemek Hizmeti — Çobanoğlu Av Malzemeleri Organizasyon Tekstil ve Elektronik Ticaret Limited Şirketi Otel Lokanta Şubesi, ₺5.319.600 (16.03.2026)
TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →