Kelkit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı 5 Okulun Onarım İşi
İnşaat / Yapım İşleriKelkit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı 5 Okulun Onarım İşi ihalesi (İKN 2026/1274476) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1274476
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Gümüşhane
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1274476 · Sonuç tarihi: 19.08.2026
İhalenin konusu
5 Okul Onarım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kelkit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 11 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺422.050 (11 istekli)
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺494.818 (11 istekli)
3. kısım
Öz Gümüşyapı İnşaat Limited Şirketi — ₺138.237 (11 istekli)
Öz Gümüşyapı İnşaat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kelkit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı 5 Okulun Onarım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺422.050; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺494.818; 3. kısım: Öz Gümüşyapı İnşaat Limited Şirketi, ₺138.237.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi A Blok Binası 5. ve 6. Kat Dış Cephe Su Sızıntısı Yapım İşi (KHHB-5) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺421.405, İstanbul (25.06.2021)
- TTK 57 Nolu Tabildot Binası Çatısı Tamiratı Yapılması — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺423.046, Zonguldak (31.10.2025)
- Ankara Şereflikoçhisar Yurdu B Blok ve Recep Çağdaş Bloğu Doğal Gaz Dönüşümü İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺421.000, Ankara (17.08.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →