Kimyasal ve Sarf Malzeme
Kimyasal ve Sarf Malzeme ihalesi (İKN 2022/219141) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/219141
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sakarya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/219141 · Sonuç tarihi: 29.04.2022
İhalenin konusu
Toplam 124 Kalem Kimyasal ve Sarf Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Albar Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺911.323.
- İdare hakkında: Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 38 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Albar Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺648.310 (2 istekli)
Albar Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Tin Mühen.Kimy.Mad.ve Lab.Cih.İnş.Ta Ah.San.Tic.Ltd.Ş — ₺866.271 (1 istekli)
Tin Mühen.Kimy.Mad.ve Lab.Cih.İnş.Ta Ah.San.Tic.Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kimyasal ve Sarf Malzeme ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Albar Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺648.310; 2. kısım: Tin Mühen.Kimy.Mad.ve Lab.Cih.İnş.Ta Ah.San.Tic.Ltd.Ş, ₺866.271.
Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Adapazarı İlçesi SGK Kavşağı Çelik Hat Deplasesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺688.470 (30.03.2021)
- Atıksu ve İçmesuyu Arıtma Tesislerindeki Ölçüm Cihazlarının Bakım ve Kalibrasyonu — Hach Lange Su Analiz Sistemleri Ltd.Şti., ₺769.299 (23.10.2020)
- Sayaç Okuma İçin Android ve Çift Sim Kartlı El Terminali — AHB Bilişim Elektrik Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺501.600 (15.11.2021)
- Filtre Revizyon Malzeme — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺457.450 (08.06.2022)
Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →