Kimyevi Gübre
Tarım Makineleri ve ÜrünleriKimyevi Gübre ihalesi (İKN 2020/659053) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/659053
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/659053 · Sonuç tarihi: 01.02.2021
İhalenin konusu
%21 Amonyum Sülfat (Granül) 520.000 kg. %50 Potasyum Sülfat (Granül) 63.000 kg. 10-20-20+(15SO3)+1Zn (Granül) 200.000 kg.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
OST Olgun Dış Tic.A.Ş. — ₺262.080
OST Olgun Dış Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
STO Madencilik Tarım İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺803.400
STO Madencilik Tarım İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kimyevi Gübre ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: OST Olgun Dış Tic.A.Ş., ₺262.080; 2. kısım: STO Madencilik Tarım İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺803.400.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tarım Makineleri ve Ürünleri
- Ankara Orman Fidanlık Müdürlüğümüze bağlı Fidanlıklarda kullanılmak üzere Polietilen Tüp Torba, Telis, Çuval Sepet, Saksı Yeşil Örtü ,jüt vs Alımı İşi (16 Kalem ) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺266.940, Ankara (02.04.2021)
- Sıvı Organik Gübre — Entaş İnşaat İthalat İhracat San. Ve Tic.A.Ş., ₺267.030, Artvin (10.06.2021)
- Hayvan Gübresi Uygulaması ve İklim Dostu Ortak Makine Parkları İçin Makine ve Ekipman Alımı — İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺252.405, Ankara (06.10.2025)
Tarım Makineleri ve Ürünleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →