Kimyevi Gübre Alımı
Tarım Makineleri ve ÜrünleriKimyevi Gübre Alımı ihalesi (İKN 2026/183418) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/183418
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bursa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/183418 · Sonuç tarihi: 11.03.2026
İhalenin konusu
6 Kalem 98.700 kg Kimyevi Gübre Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sirkenli Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.520.576.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sirkenli Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺674.738
Sirkenli Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Karcan Gübre Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.391.990
Karcan Gübre Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kimyevi Gübre Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sirkenli Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺674.738; 2. kısım: Karcan Gübre Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.391.990.
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) KARACABEY TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2026 Yılı Yonca Silajı Nakliyesi ve Silaj Paket Yapımı Hizmet Alımı — Raysu Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.481.400 (26.03.2026)
- Yem Hammaddeleri ve Yem Katkı Maddeleri Alımı — Utku Endüstriyel Ürünler İç ve Dışticaret Limited Şirketi, ₺2.486.955 (23.03.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tarım Makineleri ve Ürünleri
- 3 Kısımlı Bitki Fidan, Çim Tohumu, Sera Malzemeleri Mal Alımı — Çim Tohumculuk Ziraat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺666.000, Ankara (14.01.2026)
- MEVSİMLİK ÇİÇEK,GÜL,LALE SOĞANI VE GÜBRE SATIN — Erzurum Çevre Temizlik Ağaç Peyzaj ve Enerji Ticaret Sanayi Anonim Şirketi, ₺690.000, Erzurum (26.04.2021)
- Kırmızı Toprak, Hayvan Gübresi, Kum, Mil, Torf, Fidan Üretim Saksısı, Fidan Üretim Poşeti, Sulama Malzemesi ve Muhtelif Mal Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺656.200, Şanlıurfa (12.08.2022)
Tarım Makineleri ve Ürünleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →