Kimyevi Gübre Alımı
Tarım Makineleri ve ÜrünleriKimyevi Gübre Alımı ihalesi (İKN 2026/371703) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/371703
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Antalya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/371703 · Sonuç tarihi: 08.04.2026
İhalenin konusu
7 Kalem Kimyevi Gübre Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sirkenli Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.520.576.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sirkenli Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺5.845.838
Sirkenli Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Saruhan Biyolojik Tarım Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺996.000
Saruhan Biyolojik Tarım Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kimyevi Gübre Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sirkenli Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺5.845.838; 2. kısım: Saruhan Biyolojik Tarım Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺996.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tarım Makineleri ve Ürünleri
- Sakarya Orman Fidanlık Müdürlüğü Bağlı Şefliklerinde Fidan Üretim İşlerinde Kullanılmak Üzere Malzeme Alımı. — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺5.978.345, Sakarya (09.10.2025)
- Yapraklı, İbreli ve Çok Yıllık Bitki Alımı — Konya Ağaç Park Bahçe ve Peyzaj Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺5.999.250, Konya (11.08.2026)
- Doğal Yaşam Alanı Kampüsü İçin Traktör ve Ekipman Mal Alımı — Yılmaz Traktör ve Ziraat Makinaları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺6.025.500, Sakarya (28.08.2026)
Tarım Makineleri ve Ürünleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →