KİMYEVİ GÜBRE SATIN ALINACAKTIR
Tarım Makineleri ve ÜrünleriKİMYEVİ GÜBRE SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/288899) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/288899
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/288899 · Sonuç tarihi: 10.08.2020
İhalenin konusu
3 Kısım Kimyevi Gübre Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Alp-Ateş Gübre Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺47.406.278.
- İdare hakkında: TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) MERKEZ Kimyevi Gübre alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Alp-Ateş Gübre Anonim Şirketi — ₺3.877.142 (4 istekli)
Alp-Ateş Gübre Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Toros Tarım San. ve Tic. A.Ş. — ₺11.277.281 (4 istekli)
Toros Tarım San. ve Tic. A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Toros Tarım San. ve Tic. A.Ş. — ₺29.112.104 (3 istekli)
Toros Tarım San. ve Tic. A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KİMYEVİ GÜBRE SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Alp-Ateş Gübre Anonim Şirketi, ₺3.877.142; 2. kısım: Toros Tarım San. ve Tic. A.Ş., ₺11.277.281; 3. kısım: Toros Tarım San. ve Tic. A.Ş., ₺29.112.104.
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) MERKEZ Kimyevi Gübre alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: idaresinde benzer ölçekteki işler
- KİMYEVİ GÜBRE SATIN ALINACAKTIR — Alp-Ateş Gübre Anonim Şirketi, ₺43.529.136 (19.10.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tarım Makineleri ve Ürünleri
- Fidan Üretim Malzemesi — Taştan Group Konfeksiyon Plastik Medikal Mahrukatcılık Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.865.000, Trabzon (21.11.2025)
- Yanmış Çiftlik Gübresi ve Torf Alımı İşi — Girgin Gübre Nakliyat Ticaret Limited Şirketi, ₺3.858.500, Gaziantep (02.04.2026)
- 10 Adet 525 m2 Galvaniz Demirli Plastik Örtülü Sera Alımı ve Kurulumu — HSM Mimarlık Mühendislik Yapı Çelik Konstrüksiyon Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.900.000, Konya (05.12.2025)
Tarım Makineleri ve Ürünleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →