Kireç Taşı
"Kireç Taşı" ihalesinin sonucu (İKN 2020/344976). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2020/344976
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺342.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kars
- Sonuç tarihi
- 04.09.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/344976 · Sonuç tarihi: 04.09.2020
İhalenin konusu
Geleceği Ay Miktar (Ton) 01-15 Ağustos 2020 1.000 16-30 Ağustos 2020 1.000 01-15 Eylül 2020 1.000 Toplam: 3.000
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Kars Şeker Fabrikası Müdürlüğü adına sonuçlanan 11 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.