Kırmızı Et (8 Kalem) Beyaz Et (4 Kalem) Temini
Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü MKE Destek Tesisleri İşletme Müdürlüğü-Ticaret Müdürlüğü tarafından açılan "Kırmızı Et (8 Kalem) Beyaz Et (4 Kalem) Temini" ihalesini Taşoğlu Gıda İnş.Tic ve San.Ltd.Şti. 573.800 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/610882).
- İhale Kayıt No
- 2019/610882
- Kazanan firma
- Taşoğlu Gıda İnş.Tic ve San.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺573.800
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kırıkkale
- Sonuç tarihi
- 08.01.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/610882 · Sonuç tarihi: 08.01.2020
İhalenin konusu
01.01.2020 ve 31.12.2020 Tarihleri Arasında 12 Ay Süre ile MKE Destek Tesislerinin Yeni Sosyal Tesisler Müdürlüğü Mutfağı ve Orhan Sorguç Yüzme Havuzu Mutfağında Kullanılmak Üzere Kırmızı Et (8 Kalem) ve Beyaz Et (4 Kalem) Alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Taşoğlu Gıda İnş.Tic ve San.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.446.863.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Taşoğlu Gıda İnş.Tic ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →