Kırşehir Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü 2026 Yılı Personel Servisi Hizmet Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriCezaevi Müdürlüğü- 2 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü - Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "Kırşehir Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü 2026 Yılı Personel Servisi Hizmet Alımı" ihalesini Koç Tur Turizm Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 9.346.210 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1955538).
- İhale Kayıt No
- 2025/1955538
- Kazanan firma
- Koç Tur Turizm Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺9.346.210
- İstekli sayısı
- 5
- İdare
- Cezaevi Müdürlüğü- 2 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü - Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları
- İl
- Kırşehir
- Sonuç tarihi
- 03.02.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1955538 · Sonuç tarihi: 03.02.2026
İhalenin konusu
10 Adet 2011 Model ve Üzeri 27+1 Kişilik ve Üzeri Midibüs Araç Sürücüsü ile Birlikte Kiralama İşi (2026 Yılı İçin Resmi Çalışma Günlerinde Gündüz Personeli İçin), 3 Adet 2011 Model ve Üzeri 27+1 Kişilik ve Üzeri Midibüs Araç Sürücüsü ile Birlikte Kiralama İşi, (2026 Yılı İçin Resmi Çalışma Günlerinde Vardiya İçin), 3 Adet 2011 Model ve Üzeri 27+1 Kişilik ve Üzeri Midibüs Araç Sürücüsü ile Birlikte Kiralama İşi, (2026 Yılı İçin Resmi Tatil Günlerinde Vardiya İçin)
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 2011 Model ve Üzeri 27+1 Kişilik ve Üzeri Midibüs Araç Sürücüsü ile Birlikte Kiralama İşi (2026 Yılı İçin Resmi Çalışma Günlerinde Gündüz Personeli İçin) | 10 | Adet |
| 2011 Model ve Üzeri 27+1 Kişilik ve Üzeri Midibüs Araç Sürücüsü ile Birlikte Kiralama İşi, (2026 Yılı İçin Resmi Çalışma Günlerinde Vardiya İçin) | 3 | Adet |
| 2011 Model ve Üzeri 27+1 Kişilik ve Üzeri Midibüs Araç Sürücüsü ile Birlikte Kiralama İşi, (2026 Yılı İçin Resmi Tatil Günlerinde Vardiya İçin) | 3 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (5,6 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Koç Tur Turizm Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺23.987.963.
- İdare hakkında: Cezaevi Müdürlüğü- 2 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü - Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Koç Tur Turizm Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →