KIRTASİYE, TONER VE BASILI EVRAK SATIN ALINACAKTIR
Bilgisayar ve Büro DonanımıKIRTASİYE, TONER VE BASILI EVRAK SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/631399) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/631399
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Osmaniye
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/631399 · Sonuç tarihi: 17.12.2021
İhalenin konusu
2022 Yılı 164 Kalem Kırtasiye, Toner Ve Basılı Evrak Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2022 Yılı 164 Kalem Kırtasiye, Toner ve Basılı Evrak Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺6.720 (2 istekli)
2. kısım
Army Baskı Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺193.812 (4 istekli)
Army Baskı Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
KIRTASİYE, TONER VE BASILI EVRAK SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺6.720; 2. kısım: Army Baskı Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺193.812.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- BASILI EVRAK, DEFTER, TONER, PİL VE KIRTASİYE — Green Bilişim Çevre ve Ofis Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺6.750, Ankara (04.03.2021)
- 54 Kalem Basılı Evrak ve Toner Temini — Teknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi, ₺6.600, Ankara (21.05.2026)
- TEMİZLİK, KIRTASİYE, MEFRUŞAT VE TONER MALZEMELERİ — ARMY Baskı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺6.598, Burdur (10.01.2022)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →